درباره ما

گسترش روز افزون شبكه‌هاي كامپيوتري، مسائل و نيازهاي مهمي همچون مديريت، امنيت، نگهداري و يكپارچه سازي سيستمها را در پي دارد. شركت رایان سامانه آرکا با در نظر گرفتن اين نيازها و با هدف ارايه راهكارهاي جامع براي نيازهاي ICT كشور در سال ۱۳۸۳ تاسيس گرديد. اين شركت، با بهره گيري از تجارب متخصصين برجسته شبكه و ارتباطات و با در اختيار داشتن نمايندگي محصولات معتبر و شناخته شده در سطح جهان، خدمات گسترده اي در زمينه پياده سازي، مشاوره و ارايه راهكارهاي جامع فن آوري اطلاعات به ويژه در زمينه امنيت، مديريت، پيام رساني و سهميه بندي پهناي باند ارايه مي‌نمايد و در حال حاضر مفتخر هستيم كه اين محصولات و خدمات را به بيش از ۲۵۰۰ مركز شامل وزارتخانه ها، سازمانها، دانشگاهها و شركتهاي بزرگ كشور ارائه نموده ايم.

تخصص ما

خدمات ما

امنیت

امنیت

محافظت شبكه های کامپیوتری و منابع شبكه در مقابل تهدیدات و خطرات، امری حیاتی برای تداوم و بقای هر سازمانی میباشد. آرکا با ارایه طرح جامع امنیتی چند لایه، شبكه ها و اجزای آن را در مقابل خطرات و تهدیدهای اینترنتی و تهدیدات داخلی محافظت میکند. این طرح شامل امنیت اندپوینت، مدیریت وصله،مدیریت تهدید یکپارچه (UTM) و جلوگیری از نشت اطلاعات (DLP ) میباشد.

مدیریت

مدیریت

کنترل دسترسی کاربران سازمان به منابع مصرفی مانند اینترنت و پرینت، امری بسیار ضروری بوده و همواره یكی از نیازهای مهم مدیران شبکه بوده است. این شرکت محصولات و خدماتی را جهت مدیریت پهنای باند، سهمیه بندی اینترنت به صورت حجمی و زمانی (شناور) به ازای هر کاربر/گروه و همچنین محصولاتی برای سهمیه بندی، کنترل و مدیریت پرینت ارایه می کند. این شرکت همچنین ارایه کننده محصولات و راهکارهای مدیریت شبکه می باشد.

پیام رسانی

پیام رسانی

اين شركت محصولات جامع و قدرتمندي در خصوص ايميل سرور، و ارتباطات VOIP ارايه مي‌كند. ايميل سرور ارایه شده این شرکت، یك نرم افزار بسيار جامع و قدرتمند بوده و انتخاب بزرگترين سازمانها و دانشگاههاي جهان است. در زمینه VOIP ، اين شركت با ارايه تجهیزات مورد نیاز، بستر ارتباطی صوتی و تصویری مقرون به صرفه در اختيار سازمانها قرار مي‌دهد. این شرکت همچنین راهکارهای امنیت ایمیل و VOIP ارایه می نماید.